25 czerwiec 2021

Zmiana warty w Klubie Seniora

fot. nadeslane
Po 25 latach działalności, założyciel i wieloletnie prezes Klubu Seniora w Bystrzycy Górnej pan Stanisław Kraiński postanowił nieco zwolnić tempo pracy. Pomimo tej decyzji, członkowie Klubu postanowili jednogłośnie przyznać mu tytuł Honorowego Prezesa.
REKLAMA
Klub Seniora z Bystrzycy Górnej to najdłużej działający klub w gminie Świdnica. Powstał 12 kwietnia 1996 roku. W związku z likwidacją zakładu „Bystrzycki Metal-Plast” oraz przechodzeniem wielu osób na emerytury powstała społeczna inicjatywa stworzenia klubu seniora, który skupi wszystkich chętnych emerytów i rencistów z terenu gminy Świdnica. Przy współpracy z GOKSiR i Urzędem Gminy Świdnica realizuje cele turystyczne (wyjazdy, integracja międzynarodowa, turystyka krajoznawcza) Od ponad 20 lat prowadzona jest kronika klubu.

Wieloletnie zaangażowanie i owocna praca na rzecz Klubu Seniora w Bystrzycy Górnej przyniosła wiele zadowolenia społeczności lokalnej. Dziękuję za aktywną współpracę z seniorami z innych klubów w kraju i za granicą, za zrealizowane pomysły, organizację uroczystości środowiskowych, spotkań i wycieczek. Szczególne podziękowanie składam za systematyczne zapisywanie wydarzeń środowiskowych i gminnych w kronikach, które są cennym źródłem dla pokoleń. Życzę zdrowia, wszelkiej pomyślności, ludzkiej przyjaźni i życzliwości

– mówiła podczas spotkania wójt Teresa Mazurek.

Przed członkami Klubu Seniora w Bystrzycy Górnej niebawem wybór nowego prezesa. Życzymy owocnych obrad, a panu stanisławowi dużo zdrowia.
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Świdnica
-4.3°C
wschód słońca: 07:20
zachód słońca: 16:55
Koronawirus
dolnośląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Świdnicy

kiedy
2023-02-16 19:00
miejsce
Świdnicki Ośrodek Kultury,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-03-03 19:00
miejsce
Aula Świdnica w I LO, Świdnica,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-03-07 20:30
miejsce
Świdnicki Ośrodek Kultury,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-03-09 17:30
miejsce
Świdnicki Ośrodek Kultury,...
wstęp biletowany